Ankara Gölbaşı İlçe Kütüphanesi
 
BAĞLANTILAR

e-devlet üyelik işlemleri.jpg


 
 sonkitaplar.jpg






Ödünç Verme Servisi

 

ÖDÜNÇ VERME

Üyelerimiz kütüphane koleksiyonunda yer alan kitaplardan 3 adedini 15 gün süreyle ücretsiz olarak ödünç alabilirler. Bu süreyi uzatmak isterlerse kütüphaneye gelerek işlem yaptırabilirler ya da telefon yoluyla uzatma işlemini gerçekleştirebilirler. Ayrıca süre uzatımını kullanıcılarımız, koha.ekutuphane.gov.tr adresinden de yapabilirler. Danışma kaynakları (ansiklopedi, sözlük vs.) ve personelin tespit ettiği bazı eserler ödünç verilmez.

Ödünç alınan materyalin süresi ancak bir kez uzatılabilir. Tekrar uzatmak için kitabı kütüphaneye iade etmeniz ve tekrar ödünç almanız gerekmektedir. Ancak bu durumda kitabın başkası tarafından ayırtılmış olmaması gerekir.

Aradığınız kitap kütüphane koleksiyonunda mevcut değilse katalog taraması yaparak materyalin hangi kütüphanede olduğunu tespit edebilir, il sınırları içinde başka bir üyelik işlemi gerektirmeden ilgili kütüphaneye giderek materyali ödünç alabilirsiniz. İlgili kitabın iadesini ise kütüphanemize yapabilirsiniz. Aradığınız materyal il sınırları dışında ise, kütüphanemizaracılığıyla talepte bulunabilir ve sizin için getirttiğimiz materyali yine kütüphanemizden teslim alabilirsiniz.

 


 KOHA


 
 

HavaDurumu-BugünHavaDurumu-YarınHavaDurumu-3.GünHavaDurumu-4.Gün
 







Facebook -  Twitter'da Biz

Mesai Gün ve Saatleri
 
   
Pazartesi-Cuma:08:00/18:00
Cumrtesi: 08:00/17:00
Pazar Günü Kapalıdır.
 
İçerik Görüntülenme Sayısı

Bu sayfa 3976 kez gösterilmiştir.